O nas

EKASoft - Nowoczesne Strony Internetowe

Projektowanie nowoczesnych stron internetowych

EKASoft zajmuje się projektowaniem nowoczesnych stron internetowych. Nasze strony projektowane są w technologii responsive web design. Niezależnie od urządzenia na którym jest wyświetlana (smartphone, tablet, laptop, pc) twoja strona zawsze będzie automatycznie dostosować swój wygląd do urządzenia.

Nasze strony internetowe projektowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii programistycznych, między innymi są to HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, MySQL. Wykorzystujemy również najnowsze biblioteki programistyczne takie jak JQuery czy Bootstrap dzięki czemu twoja strona może być dynamiczna i responsywna.

...

SEO - Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

...

SEO - Optymalizacja witryny dla wyszukiwarek internetowych czyli pozycjonowanie. To kolejna gałąź naszej działalności. Strony wykonane przez EKASoft spełniają najnowsze zalecenia Google odnośnie SEO. Dzięki czemu znajdują się w pierwszych wynikach wyszukiwania pod interesującymi klienta słowami kluczowymi.

Zajmujemy się również optymalizacją istniejących już serwisów. Zbadamy twoją stronę pod kątem błędów powodujących to że twoja strona internetowa nie jest w pierwszych pozycjach wyszukiwania. I wyeliminujemy je. Co więcej u nas klient płaci za pracę z góry tylko za konkretne efekty.

Analiza ruchu w na stronie

Analiza ruchu w na stronie - zajmujemy się również profesjonalną analizą ruchu na stronach internetowych. EKASoft korzysta z najnowszych technologii umożliwiających śledzenie ruchu na stronach internetowych. Dzięki naszym analizom ruchu lepiej poznasz lepiej swoich odbiorów i ich zachowania i zmaksymalizujesz efektywność swojej strony internetowej.

...

Płatna reklama w internecie

...

Płata reklama w Internecie - Internetowa reklama różni się od tradycyjnej tym że klient nie musi płacić z góry za emisję. Nie wiedząc czy przyniesie ona skutek czy nie? W reklamie internetowej Klient płaci tylko za konkretne efekty np. za kliknięcie linku prowadzącego do jego strony.

W EKASoft zajmujemy się kompleksową obsługą kapani reklamowych w Internecie.